fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
image

ZŠ Milady Horákové Hradec Králové

Do školy Milady Horákové v Hradci Králové jezdím dělat projektové dny velmi ráda. Mají tam krásnou velkou cvičnou kuchyňku, kde mají děti možnost chodt na kroužek vaření. I paní kuchařky v této škole jsou skvělé a učí děti jíst zdravě. K pijí jim nabízejí vodu s bylinkami a citronem. 

Projektový den se třeťáky od paní učitelky Foltýnové byl velmi povedený. Třída je menšího počtu a paní učitelka je krásně vede. Jsou klidné a vnímavé. Práci si umí hezky rodělit.

I přes počáteční malou nedůvěru k některým potravinám se snědlo všech 5 plných táců. Děti nezapomněly oddělit pár kousků i pro pana ředitele, paní zástupkyni, která je z našeho projektu nadšená a také se šly pochlubit paním kuchařkám, které ocenily nové letošní recepty. 

I reklamu a hru na firmy dodávající svačiny do škol si děti moc užily. Někteří v sobě mají krev podnikatů, někteří jsou nadaní kuchaři. Dopoledne bylo velmi poučné a zárověň zábavné. 

Zpětná vazba od dětí byla pestrá a krásná. Každého zaujalo něco jiného a a všichni se těší, jak budou doma podle receptů vyrábět svačinky pro rodiče. 

 

Datum
17. 6. 2019

 

Zpět na seznam