fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
image

ZŠ Milady Horákové Hradec Králové

Třeťáčci s třídní učitelkou paní Podzimkovou jsou báječná parta klidných dětí, kterré se krásně umí domluvit a jsou nadšení pestrou prací v našem projektu Pestrá strava. Kromě vyrábění svačin, ochutnávání a rozdávání kuchařkám i dědečkům a babičkám, které přišli do jídelny na oběd, jsme hráli zajímavou a pro děti zábavnou hru na firmy, které vyrábí svačiny do škol a pak je jedou prezentovat. 

Najedou z malých kuchařů byli velcí podnikatelé, kteří měli opravdové nabídky včetně způsobu dopravy a dodávání ve vratných ekologických obalech. I ceny nastavili příznivě, takže jsme s paní učitelkou vybraly na každý den v týdnu dodávku od jedné firmy. Všechny nabídky byly totiž velmi pěkné. Zdroje pro výrobu svačin volí dle možností od místních farmářů. Už se těším, co s těchto šikovných dětí vyroste za šikovné dospěláky :-).

V průběhu dopoledne jsme stihli i připíjet si na zdraví čistou vodou a povídat si o surovinách a cukru v potravinách. Bylo to velmi krásné dopoledne s velmi vnímavími dětmi a jejich skvělou paní učitelkou. 

Datum
19. 6. 2019

 

Zpět na seznam