fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Náš tým

image

Renáta Valčíková

Zdravá výživa mne potkala již v dospívání. Začala jsem se zajímat a tápat, přeci jen jsme vyrůstali v knedlíkové rodině. Tápala jsem až do roku 2006, kdy jsem poprvé začala dělat něco nejen pro sebe, ale také pro své okolí. Začala jsem vést lekce spinningu a pomáhat lidem hubnout. První kurz výživového poradenství jsem absolvovala v roce 2011. Od té doby mám za sebou mnoho kvalitních školení, kurzů a workshopů a také mnoho shozených kil svých spokojených klientů. Mezi mými klienty se už začaly občas objevovat i ti mladší, menší, až děti... Bohužel.

Projekt PESTRÁ STRAVA mne zaujal svým zaměřením právě na děti. Pokud půjdeme do rodiny přes děti, jejich rodiče se pak nemohou vymlouvat, že by moc chtěli rodinu vést zdravě, ale děti to odmítají. Zároveň jsem nadšená z projektových dnů, které jsou, myslím, velmi poučným a příjemným a dobře zapamatovatelným zážitkem pro děti.

Budu ráda, pokud využijete mých služeb ve prospěch zdraví a pohody nejen Vašich nejmenších! Jsem Vám k dispozici na mailu i telefonu.

Oblast působení
šluknovský výběžek i českolipsko
Telefon
604 502 110
Email
Web

 

Zpět na seznam