fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Náš tým

image

Dana Vejsadová

Výživa je v centru mého zájmu již 18 let, od narození prvního syna. Jsem absolventkou gymnázia a střední zdravotní školy, zdravá výživa je však dlouhodobě mým koníčkem .

Absolvovala jsem mnoho kurzů zdravého vaření, zajišťovala jsem zdravé stravování na různých kurzech a workshopech a s cílem dosáhnout ještě hlubších, ucelenějších znalostí o výživě jsem absolvovala rekvalifikační  kurz v Brně, kde jsem po úspěšném složení zkoušek získala certifikát Poradce pro výživu .

Nyní pracuji jako výživová poradkyně ve Studiu IN v Jihlavě. Svým klientům vytvářím stravovací plány přesně na míru podle jejich potřeb.

Mám převážně dospělé klienty, v poslední době se však čím dál častěji objevují mezi klientelou i děti, což je závažný problém a zároveň důvod, proč chci pracovat s dětmi a vzdělávat je v oblasti výživy. Zkušenosti v práci s dětmi mám, v jedné životní etapě jsem pracovala s postiženými dětmi, což podstatně změnilo moje vnímání světa i hodnotový žebříček.Moje další aktivity jsou - lektorská činnost ve Institutu zdravého života Welko v Brně, kde pravidelně přednáším na téma stravování a skupinové kurzy snižování nadváhy metodikou STOB, také přednášky o zdravé stravě a kurzy zdravého vaření v různých městech dle zájmu.

Oblast působení
Jihlava, Brno
Telefon
737903163
Email
Web

 

Zpět na seznam