fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Náš tým

image

Ing. Iva Víravová

Výživa dětí je pro mě velmi důležité téma, protože sama jsem maminkou dvou holčiček ve školním věku. Nejen u nich vidím, jak zásadní je dostatečná výživa při jejich každodenních školních i mimoškolních aktivitách, sportu, hudbě, tanci a dalších kroužcích. Aby se mohly bezstarostně a bez zbytečné únavy věnovat svým zálibám, měli bychom se my, jejich rodiče a další dospělí, kteří mají co do činěnní s jejich stravováním, maximálně vynasnažit o jejich dostatečné nasycení takovou stravou, která jim bude chutnat a bude obsahovat vše potřebné pro jejich aktivní život. 
Jsem certifikovanou výživovou poradkyní a s radostí předávám znalosti a zkušennosti těm, kteří chtějí pomoct s výživovým plánem a změnou stravovacích zvyklostí. Pracuji se ženami, muži i dětmi, ať už chtějí redukovat váhu směrem dolů i nahoru, s nemocnými lidmi, se sportovci či jinak aktivními lidmi a také s dětmi. 
Moje práce mně dává velký smysl, protože vidím změny a spokojené lidi, kteří získali třeba ztracené sebevědomí, zlepšili si zdravotní stav nebo se prostě jen začali cítit se lépe. 
 

Oblast působení
Královehradecký
Telefon
776 105 282
Email
Web

 

Zpět na seznam